Catering

Catering dla JEDNOSTEK MEDYCZNYCH I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Świadczymy Catering dla Jednostek medycznych i Placówek Oświatowych:

- SZPITALE
- DOMY POMOCY SPOŁECZNEJ
- SZKOŁY
- ŻŁOBKI
- PRZEDSZKOLA

Catering

Zapraszamy na stronę:

www.express-lunch.pl
tel. 519 139 149

Catering Rzeszów i okolica

Proponujemy szeroki zakres usług cateringowych – bankiety, konferencje, szkolenia, imprezy w zakładzie pracy, imprezy indywidualne w domu klienta, chrzciny, komunie, grille, pikniki, dnie dziecka, 18-te urodziny, imieniny, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Usługi cateringowe oferujemy z dowozem pod wskazany przez Państwa adres. Na Państwa życzenie proponujemy obsługę kelnerską lub obsługę samego szefa kuchni.

Wśród naszych klientów są banki, kancelarie adwokackie, firmy farmaceutyczne, uczelnie, firmy zajmujące się organizacją szkoleń i kongresów, a także klienci indywidualni.

Mamy doświadczenie w organizowaniu obsługi cateringowej zarówno kilkuosobowych spotkań firmowych, jak i szkoleń, konferencji, kongresów, czy wystawnych bankietów.

Polecamy bogatą ofertę dań przygotowanych zgodnie z charakterem zlecenia, jak również z troską o dietetyków i wegetarian. Doradzamy w wyborze menu, aranżujemy wystrój stołów. Jesteśmy otwarci na wszystkie życzenia naszych klientów i gotowi do pracy w każdych warunkach niezależnie od miejsca i presji czasu. Pomagamy także w wyborze win, alkoholi i innych napojów.

Każde powierzone nam zlecenie przygotowane jest z ogromnym zaangażowaniem całego personelu. Nasi wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, aby potrawy przygotowane były z naturalnych, zawsze świeżych produktów, a ich smak i wygląd nie miały sobie równych. Profesjonalna, sympatyczna i taktowna obsługa czuwa nad potrzebami gości oraz powodzeniem przyjęcia.

  Każdorazowo menu oraz cenę imprezy staramy się dostosować do potrzeb oraz oczekiwań naszego klienta.

    Wyśmienita kuchnia, dbałość o dobre i zdrowe zasady kulinarne, profesjonalizm – to nasze atuty.


Hotel Horyzont, Podkarpacka 54, 35-083 Rzeszów, tel./fax (017) 873 17 27
Realizacja: www.frogsoft.pl